Výuka a služby

Studio Wave:

Studio Wave Studio Wave,
Náš team Vás provede kompletním procesem vzniku nahrávky s dlouholetou zkušeností profesionálů v hudebním byznysu. Jsme hudební nahrávací studio, situované na východním okraji Prahy, zabývající se převážně produkcí, nahráváním, mixem a masteringem hudebních projektů a skupin všech žánrů, včetně kompletní přípravy pro výrobu hudebních nosičů ...
Studio Wave


Výuka bicích nástrojů:

Výuka na bicí Marek Žežulka,
Divoký Bill, Arakain, Daniel Landa, Ondřej Soukup, Lucie Bílá, Petr Kolář, Visací zámek, Holokrci, Potpalto a další.
Výuka bicích nástrojů Marek Žežulka
Výuka hry na bicí:

Ahoj bubeníci a bubenice!
Nabízíme vám hodiny bubnování pod odborným vedením a dohledem na správnou techniku! Bez ohledu na věk, od začátečníků až po pokročilé. Pojďte si zablbnout, zařádit si. Zdokonalte svůj styl!

Výuka na bicíLuboš Pavlík,
Bicí souprava Luboše uchvátila v osmé třídě základní školy. Prošel řadou orchestrů, bigbandů a kapel napříč žánry. Doprovázel známé osobnosti (např. Karla Hálu, Martu Kubišovou) a nahrál několik studiových alb (viz.reference). Vystudoval konzervatoř v Pardubicích ve třídě prof. Romana Vrány, kterou úspěšně zakončil diplomovou prací "Playalong - škola hry na dva velké bubny" (viz. reference M.Vajgl). Sedm let navštěvoval kurzy u Jiřího Šímy, kde se učil kompozici, zápis a interpretaci bigbandové hudby..
Výuka hry na bicí s Lubošem Pavlíkem 


Výuka na bicíBubenice a bubeníci!
Jmenuji se Klára, pocházím z Ostravy a hraju na bicí od 13ti let. V Praze jsem studovala Mezinárodní Konzervatoř. Hrála jsem ve spoustě kapel například s legendárními Jolly Joker, Fidibus, Monoskop nebo v drum show Recyklas. V současnosti hraju na bicí v Divadle v Celetné, v Žižkovském divadle Járy Cimrmana, s Janem Burianem, v Praze s kapelami Annareh a The Cooks a především v olomoucké kapele Nylon Jail. Výuka na bicí s Klárou


Black&Gold Studio – nahrávací a produkční studio

Black&Gold Studio – nahrávací a produkční studio

Daniel Šída,
Produkční a nahrávací studio, ve kterém se specializuji na nahrávání sólových zpěváků, zpěvaček, raperů, raperek a nahrávání mluveného slova například do reklamních videí. Samozřejmostí je i nahrávání akustických a elektrických nástrojů, mix a mastering nahraných skladeb u nás, ale i úpravy Vaší nahrávky z koncertu nebo zkušebny..
 


Fotografování koncertů a akcí

Fotografování koncertů a akcí

Jirka Matoušek,
Mé jméno je Jirka Matoušek a jsem profesionální fotograf.Moje spektrum focení je velmi široké: report, sport, svatby, interiér, reality, fotoobrazy atd. Pořádám výstavy fotografií a fotil jsem pro mnoho firem.Zde se tematicky nabízí focení koncertů, vystoupení, divadla či podobných kulturních akcí, portrétní fotografie, promo fotografie hudebních skupin i hudební nástroje samotné.

 


Opravy reproduktorů

Karel Kříž,
Naše zkušenosti se servisem reproduktorů jsou více než 25-ti leté. Za tuto dobu jsme poznali nesčetné množství různých defektů reproduktoru, které jsme schopni analyzovat a opravit. Naše dlouholetá zkušenost a know-how Vám zajišťuje vysokou kvalitu poskytované práce.