Přihlášení k účtuRegistrace | Zapomenuté heslo


Výuka na bicí

Michael NosekAhoj, jmenuju se Michael Nosek a nabízím lekce bicí soupravy. Hraji patnáct let, z toho posledních osm let profesionálně. Mám vystudovanou Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze a Jazzovou Interpretaci na brněnské JAMU. Stylově nejsem vyhraněn – hraju rock, jazz, fusion, alternativu, funk, latinu, elektroniku, folk, big bandy, pop, etnickou hudbu (východní, cikánskou, irskou), soul, r´n´b, apod. Mám mnoho zkušeností z pódií (přes 150 koncertů ročně) a z dobrých českých studií (Sono, „V“, Jámor, „A“ studio ČRo, Orlí, 3Bees, Faust...) Kromě bicích se zabývám skladbou, hrou na kytaru, zvukovou tvorbou a obecně věcmi okolo hudby a umění.

Výukou se zabývám od roku 2007 a to jak soukromě (vyučuji na Zkušebnách Praha CZ), tak na nejrůznějších školách (International School of Music and Fine Arts Prague, ZUŠ Hl.m.Prahy a ZUŠ Marie Podvalové Čakovice). Ke každému žákovi přistupuji individuálně s důrazem na hudební praxi, techniku, koordinaci (včetně dvojšlapky), zdraví a stylovost. Poradím s notami, s úsporou času a energie při hraní, s transkripcemi groovů, breaků a sól, s laděním a hledáním vlastního osobitého zvuku, nabídnu svou filosofii hraní a přístupu k hudbě jako takové. Také komplexně připravuju studenty k přijímacím zkouškám na KJJ (včetně teorie a materiálů).

U koho jsem studoval/studuji:
Bicí: Patrik Benek (Ladě), Jan Linhart (Vít Švec Trio), Lukáš „DOXA“ Doksanský (Arakain), Kamil Slezák (Robert Balzar Trio), Roman Vícha (Ewa Farna), Dano Šoltis (Vertigo).
Improvizace: David Dorůžka, Vít Křišťan
Kompozice a aranžování: Matůš Jakabčic
Workshopy: Jojo Mayer, Jeff Ballard, Thomas Lang, Gergo Borlai, Chris Dave, Rick Latham, Mark Schulman, Patrik Benek, Martin Vajgl a další.

Současné kapely:
eggnoise, Dekolt, Mário Bihári, Z Pramene Radbůzy,Personal Highway, Prague Connection, Maraca, Michal Worek Q, Bitumen Beat

Spolupráce, kterých si vážím:
Los Quemados, Jakub Doležal Q, Lenka Dusilová, Adriano Trindade (Brazílie), Golden Prague Big Band, Ondřej Kabrna Trio, Betty Lee, Before Breakfast, Jazz Balk, Next Phase, Brno Improvising Unit, Alanis Morissette Revival, Terne Čhave, Jan Hála Big Band, ASRB...
Jaryn Janek, Filip Spálený, Michael Krásný, Jan Urbanec, Radek Zapadlo, Pavel Zlámal, Svatopluk Macák, Marie Putnerová, Skip Wilkins (USA), Gabriela Vermelho, Ondřej Klímek, Jan Aleš, Antonín Dlapa, Ondřej Hauser, Marek Antoňů a mnoho dalších.

Jsem firemním hráčem paliček R-Stick a hrdým uživatelem produktů firem Sonorista.cz (činely Istanbul Agop) a Drumcenter.cz (vše ostatní, co potřebuju).

Reference:
„Michael Nosek je jedním z nejvíce talentovaných bubeníků nastupující generace. Jeho velmi vkusná a barvitá hra ho řadí mezi multižánrové bubeníky, kterých je u nás opravdu pořídku. V současnosti je jedním z nejhledanějších koncertních hráčů.“
http://www.muzikus.cz/pro-muzikanty-clanky/Nastupujici-generace-bubeniku-Michal-Nosek~17~srpen~2013/
http://www.rstick.com/cs/content/166-cz-michael-nosek

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=mkczMQyn6mU
https://www.youtube.com/watch?v=A8geigttpmg
https://www.youtube.com/watch?v=RCqB2de1LPc

Kontakt:
Telefon: +420 777 128 083
Email: misa.nosek@gmail.com

Partneři


(c) 2018 Zkušebny Praha - všechna práva vyhrazena
Profesionální hudební zkušebny pro hudební kapely, skupiny a hudebníky