Přihlášení k účtuRegistrace | Zapomenuté heslo


Novinky


Předprodej na všechny podzimní akce zahájen! 

Vstupenky kupujte na baru nebo na goout.cz

předprodej vstupenek

 


Předprodej na koncert Vladimira 518 zahájen!

Vstupenky kupujte přímo na baru nebo na goout.cz.

Vladimir 518


★Od 6. do 22.5. se k nám přijďte koukat na hokejové mistrovství světa 2016★

★Vysíláme na velkoplošném plátně všechny zápasy v HD kvalitě★

★O přestávkách si s námi můžete zasoutěžit v různých sportovních a znalostních disciplínách!★

MS v hokeji 2015


★18.4. v našem klubu vystoupí Marpo! Na akci je volný vstup, nicméně kapacita klubu je omezená, takže kdo dřív přijde, ten se dostane dovnitř :) ★


★Zkušebna pro DJe - dj.lab nově ve Zkušebnách Praha.★
Vážíme si všech našich fanoušků a snažíme se pružně reagovat na všechny vaše podněty. Zjistili jsme, že DJové nemají kde zkoušet, učit se s profi technikou, natáčet vlastní mixy a hlavně se scházet, radit se, odpočívat, připravovat se...

Právě proto jsme ve spolupráci s členem týmu Zkušebny Praha a zároveň DJem místního projektu Southern Vision a pražského uskupeníReprospekt dnb prague crew, Petrem Eichlerem vybudovali profi zkušebnu pod názvem dj.lab.

Děkujeme Petrovi, že se celého projektu ujal, na základě vlastních profesionálních zkušeností dj.lab navrhl a následně "na míru" postavil. Věnovat se mu bude i nadále, proto všechny vaše podněty, připomínky, názory i návrhy směřujte na Petra, nebo přímo na Facebook page dj.lab.

★Slednujte aktivitu zkušebny dj.lab na vlastním Facebook page a pro rezervace zkušebny klikni na kolonku "rezervovat" vedle "to se mi líbí", která tě přesměruje na jednoduchý objednávkový kalendář★

• dj.lab - profi vybavená zkušebna pro všechny DJe je situovaná do 2 útulných místností, z nichž jedna je takzvaná chill room na odpočinek a "pokec" s přáteli a ta druhá je samotné pracovní music studio vybavené tou nejmodernější DJ technikou.
• Vybavení:
►3x Pioneer CDJ 2000 Nexus
►1x Pioneer DJM 850
►2x KRK Rokit 6G3
►1x 15’’ monitor s VGA vstupem
►Po předchozí domluvě (zpráva na Facebook page dj.lab) lze za poplatek 200Kč bez ohledu na počet rezervovaných hodin a výměnou za OP zapůjčit GoPro kameru.

dj lab


Lístky na koncert Blue Effect jsou již v předprodeji a můžete je zakoupit:

1. Ve Zkušebnách Praha v kantýně na baru

2. V prodejně ProParket v Nuslích

3. Na emailové adrese: blueeffect@zkusebnypraha.cz

Ale pospěšte si, lístky rychle mizí!

Blue Effect


Kantýniáda 2015: klání v pinčesu, fotbálku a šipkách

Kantýniáda

Zveme vás na sportovně kulturní večer! Přijďte změřit síly v šipkách, fotbálku nebo pinčesu! Mezi soutěžícími můžete potkat muzikanty z kapel, které u nás zkoušejí. Účast potvrdili: SPS, Silegrail a kluci ze Southern Vision, možná se zúčastní Laura a její tygři, Dekolt, Personal Highway a další. Startovné 50Kč. A třeba se po skončení soutěží strhne zajímavý jam :) Hlaste se emailem na tonda@zkusebnypraha.cz, uveďte své jméno a sport, ve kterém budete soutěžit.


Salsa kurzy

V září se v Kantýně rozběhnou pravidelné pondělní kurzy salsy. Přijďte se podívat 14.9. na úvodní lekci, kde Vás kubánský mistr salsy Jorge Concepcion spolu se svou partnerkou Klárou Vetinari seznámí s jejími základy. Jorge je prvním učitelem salsy u nás. Učí v Praze tento kubánský tanec už od roku 1995 a zakládá si především na kvalitě výuky. Další lekce budou probíhat pravidelně každé pondělí. Přihlášky na: jcarron@seznam.cz

Salsa kurzy


 

FESTIVAL V BANÁTU - dva lístky se slevou na festival v Banátu 19.8-23.8.
Cesta autobusem s kapelou, spaní pod stanem v kempu, výlet lodí po Dunaji.
Zájezd přeprodáváme z důvodů zranění, záměna je dle organizátora možná do 3.8.215
Více na www.festivalbanat.cz
PŮVODNÍ CENA 3.750,- ZA LÍSTEK
PŘEPRODEJ 2750,- ZA LÍSTEK
 
Kontakt:
honzaspajou@gmail.com
 tel.: 737 171 870

 


Předprodej na koncert argentinské kapely Rosario Smowing zahájen! Vstupenky si můžete koupit přímo v klubu Kantýna nebo on-line zde:

 

 

Pro horké letní dny jsme pro Vás připravili zmrzlinové osvěžení. Dle ctěné libosti: Magnum, Cornetto, Calipo nebo Míša :)

MagnumCornetto

 

 


Přijďte ochutnat pivní speciál, který pro Vás uvařily Tři sestry. Jedná se o lahodný nefiltrovaný kvasnicový ležák výrazně hořké chuti. Na zdraví! :)

Tři sestry


Od úterý 3.3.2015 máme na baru Zkušeben Praha v předprodeji vstupenky na koncert Davida Krause, který se koná 20.3.2015. Cena v předprodeji 150,- Kč, v den akce 190,- Kč, pro studenty 100,- Kč. POZOR, kapacita míst k sezení je omezená a rezervaci lze udělat jen se zakoupenou vstupenkou, aneb kdo si dříve koupí vstupenku, může sedět!


Pro kapely navštěvující sdílené zkušebny jsme otevřeli nový vchod z přední strany Penny marketu. Takže již nemusíte chodit zadem přes rampu! :)Máte už dárek pro svou kapelu? Nemáte?

Nadělte jí pod stromeček permanentku na zkoušení ve Zkušebnách Praha!

Např. 40hod. ve zkušebně 30m2 po 150 Kč. Zakoupením permanentky také získáte slevy: 10% na baru, 10% v Music City, 15% v Proparketu.

Permice

Kompletní ceník najdete zde: http://zkusebnypraha.cz/zkusebny/zkusebna-40-m2.html pod Slevy a Info.


Milí návštěvníci Zkušeben Praha a klubu Kantýna, 

jako předčasný dárek pod stromeček jsme jsme pro vás dojednali velmi příznivé ceny dopravy do a ze Zkušeben:

S PROFI TAXI se k nám i od nás dopravíte za 14,90 Kč/km, stačí zavolat na tel. 261 31 41 51  a nahlásit jízdu na CENOVOU REVOLUCI.

Nástupní sazba je 40,- Kč, čekací sazba 6,- Kč/min. Tato sazba PLATÍ V PRACOVNÍ DNY OD 18.H – 06H  A O VÍKENDECH NONSTOP 

Odvoz vozu s Drink SOS - objednávky na tel. 604 70 70 70 – sleva při cestě z nebo do Zkušeben Praha.

S Drink SOS se dopravíte za 30kč/km se slevou: 15% z ceny při cestě do 10km, 20% při cestě nad 10km, při cestě nad 20km si dojednáte speciální cenu přímo s dispečinkem.

Drink SOS Vám nabízí jistotu pojištění vozů klientů, což sice deklarují všechny společnosti, nicméně opravdové pojištění (podmínkou je totiž řádný zaměstnanecký poměr s řidiči) je spíše raritou. Dále Vám - jako jediná společnost – Drink SOS nabízí cenu bez tzv. "minimální sazby". Minimální sazba je jakási obdoba povinné útraty, kdy v případě, že jedete krátkou trasu, zaplatíte za 1 km až 190 Kč (někde i 300 Kč) U Drink SOS platíte i při krátké či jednokilometrové jízdě stále 30,- Kč včetně 21 % DPH + ZkP slevu 15%.


 

 

Podporujeme: Rock A Little - Festival mladých kapel

Rock A Little

Je vám mezi 10-22 lety a máte kapelu? Přihlašte se do soutěže Rock A Little. Vítězné kapely obdrží cenu, která se skládá z návštěvy nahrávacího studia – včetně nahrání vlastního EP, možnosti vystoupení na významné události - festivalu, oficiální profesionální focení kapely apod!


 

19.2. 2014
Přijďte se k nám podívat, v termínu od 10.3.-16.3. 2014 máte jedinečnou možnost vyzkoušet si všechny naše zkušebny.
Po celý týden bude probíhat akce Zkušebny na zkoušku zcela ZDARMA. Přijďte se přesvědčit o kvalitě námi nabízených služeb! Rezervujte si termín v našem kalendáři.

1.3. 2014
Skvělá příležitost - nabízíme k pronájmu nesdílené zkušebny. Jsou prostorné cca 20-30 m2, suché, teplé, čisté. Cena od 2000 Kč.
Bližší info o možnosti pronájmu na tel. 777854848 nebo mailu info@zkusebnypraha.cz

21.3. 2014
Hodiny pro bubeníky s profi učiteli a profi bubny. Ukázková hodina v termínu 1.4.-15.4. 2014 ZDARMA.
Rezervujte si svou hodinu již nyní!

Google+ 

.