Vítejte v Music Clubu Jižák!

Music Club Jižák poskytuje ideální prostor pro pořádání koncertů, divadelních vystoupení a dalších kulturních akcí. Naším záměrem je, aby se u nás hudebníci a divadelníci cítili dobře a aby se zapojili do vytváření kalendáře akcí pro veřejnost.

Uspořádejte si u nás vlastní koncert! Váš koncert nahrajeme a získáte tak jedinečný záznam Vašeho vystoupení v profi kvalitě!

Pokud máte zájem uspořádat u nás akci a zařadit ji do našeho kalendáře, neváhejte nás kontaktovat na tel.: 605256215

V Music Clubu Jižák si můžete uspořádat:
- koncert
- párty
- výstavu
- divadlo
- festival
- workshop
- přednášku
- projekci na plátně 2x3m
- školení
- firemní večírek, narozeninovou oslavu, svatbu, promoci

Nabízíme profesionální nástrojové a zvukové vybavení, vlastního zvukaře, jedno z největších klubových pódií v Praze (60m2), velkou backstage (30m2) se zadním vchodem a přímým vstupem na pódium, V.I.P. salonek. Rozloha sálu až 350m2 a k dispozici jsou 4 velmi dobře zásobené bary. To vše dělá z Music Clubu Jižák dispozičně i technicky velmi kvalitní prostor, který čeká právě na vás. Narozdíl od jiných klubů nejsme omezeni nočním klidem a akce lze po dohodě naplánovat libovolně dlouhé.

V Music Clubu Jižák i v celém areálu Zkušeben Praha dbáme na čistotu a i z tohoto důvodu se na sále nekouří. Pro kuřáky máme připravenou přilehlou kuřárnu s vysoce výkonným odsáváním vzduchu.

Pro děti máme připraven dětský koutek (50m2) se 2 houpačkami a spoustou hraček!

klub Zkušebny Praha
klub Zkušebny Praha
klub Zkušebny Praha
klub Zkušebny Praha
klub Zkušebny Praha

 

Vybavení: